Motorstorm Gran Turismo 5 Racedriver: GRID Burnout Paradise Wipeout HD www.gamebazar.cz


-Untitled Document


Nápověda a často kladené otázky (F.A.Q.)

Co je Gamebazar.cz MotorStorm Festival?
Jedná se o online organizaci turnajů a závodů s aktuálním přehledem o umístění jednotlivých jezdců a snahou maximálně usnadnit domluvu vzájemných závodů. Momentálně fungují turnaje a žebříčky ve hrách MotorStorm, MotorStorm: Pacific Rift, Racedriver: GRID, Gran Turismo 5, Burnout Paradise a Wipeout HD. Pokud myslíte že tu nějaká závodní hra chybí, navrhněte ji v diskuzi.

Co to umí?
V současné době systém vede statistiky hráčů, diskuze k jednotlivým závodům a vypočítává takzvaný ELO-rating (EXP) každého závodníka, podle kterého následně sestavuje žebříček ke každé závodní hře a jeden žebříček globální. Každý hráč tak má přehled jak si vede vzhledem k ostatním soupeřům a nemusí se účastnit všech závodů aby se dostal "na vrchol". Výhoda tohoto systému spočívá v tom, že záleží pouze na tom jak silné soupeře dokážete porazit. Systém rovněž automaticky po každém závodě rozděluje trofeje prvním třem pozicím.

Jak se zaregistrovat?
Registrace je maximálně jednoduchá. Jediné požadované údaje jsou vaše přezdívka, heslo, Playstation Network ID a váš email. Další kontaktní údaje jsou nepovinné a slouží pouze pro ušetření času při vzájemné komunikaci závodníků.

Jak upravit profil?
Profil lze libovolně upravovat. Po nalogování v levé liště (po registraci jste nalogování automaticky) se kliknutím na vaše jméno dostanete na svou osobní stránku. Zde vidíte své základní údaje.
Pokud jste nalogování a ve svém profilu, uvidíte v rohu u svých údajů tlačítko
[editovat profil]. Kliknutím na toto tlačítku můžete změnit své údaje, určit svůj časový plán, vybrat svou oblíbenou trať, vůz, případně přidat svou ikonu (100x140, max 14kb).

Jak se přihlásím do závodu?
Jednoduchým kliknutím na odkaz "Přihlásit" na stránce závodu.

A co dál ?
Dál už jen závoďte, sbírejte trofeje a stoupejte v žebříčku jezdců.
A HLAVNĚ SE BAVTE! :-)

Pravidla:
Aktuální pravidla naleznete zde.


Dead Rising 2
smolda22
200,-Wolfenstein
smolda22
350,-Call of Duty 4:...
smolda22
200,-UFC 2009: Undis...
smolda22
200,-Call of Juarez:...
smolda22
150,-